Zmiany na naszej stronie

Tomasz3k 1808 dni temu 0 CentrumBigFarm.pl

Witajcie,

W ostatnim tygodniu na naszej stronie zmieniło się trochę, a nawet mamy kilka nowości. W tym wpisie postaramy się streścić wszystko co dla was zrobiliśmy. Zachęcamy do lektury :)

Zmiana czcionki na stronie

Na wszystkich stronach zmieniliśmy używaną czcionkę by wpisy oraz treść była jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Poprzednią czcionkę "Trebuchet MS", zastąpiła nowa o nazwie "Roboto" oraz jej węższa wersja "Roboto Condensed". Zmiana niby kosmetyczna ale wpłynęła w znacznym stopniu na wygląd naszej strony.

Przebudowane menu górne

Ten najczęściej używany element został odchudzony o kilka elementów oraz zmieniliśmy jego wygląd. Usunęliśmy zbędnę obramowanie, dostosowaliśmy kolory oraz co najwazniejsze, pasek z logo, wyszukiwarką i menu podręcznym użytkownika nie "pływa" razem z stroną. Jedynym elementem, który zawsze jest widoczny to szybkie menu z najważniejszymi elementami serwisu.

Szybkie podpowiedzi i linki do powiązanych artykułów w czytelni

Od tej pory przeglądając wpisy w czytelni, w ich treści możecie spotkać się z podlinkowanymi wyrażeniami do istniejących artykułów. Najeżdzając na nie myszką waszym oczom ukaże się: tytuł elementu, jego zdjęcie oraz krótki opis. Po kliknięciu na dany element przeniesie was do powiązanego artykułu :) Mamy nadzieje, że ta zmiana pomoże wam znacznie w korzystaniu z czytelni oraz skróci czas, potrzebny na wyszukiwanie powiązanych wpisów :)

Globalny czat podczas gry

Jak już wiele z was zauważyło, w menu pojawiła się opcja "GRA". Jest to podstrona stworzona specjalnie dla tych osób, które chcą mieć dostęp do naszego czatu bez przełączania okna z grą. Dzięki temu można rozmawiać nie tylko z graczami ze swojego sojuszu, ale i również wszystkimi graczami zalogowanymi na naszej stronie. Poza tym w pasku bocznym zawsze dostępne będą szybkie linki do aktualnych eventów oraz najważniejszych wydarzeń. Od teraz bycie na bieżąco jest znacznie prostsze!

Blog

Postanowiliśmy stworzyć bloga, na którym będziemy was informować o wszystkich zmianach, nowościach, aktualizacjach i innych wydarzeniach, które tylko będą miały miejsce w grze, na forum oraz na naszej stronie. W związku z tym chcemy was zachęcić do śledzenia wpisów na naszym blogu oraz polubienia naszego fanpage'a na facebooku. Wpisy na blogu można komentować, zarówno korzystając z konta założonego w naszym serwisie jak i swojego konta na facebooku - (TAK! Dodaliśmy komentarze facebook'a :)). Blog zastąpi dotychczasowe "Aktualności" na stronie.

Linki do aktualnych wpisów postaramy się zamieścić w miejscach łatwo dostępnych, tak by nikt nie przegapił żadnej nowości:)

Komentarze ala Facebook dla wpisów z czytelni

Aktualnie, wpisy z czytelni również można komentować za pomocą swojego konta na facebooku - bez logowania na naszej stronie :)

Podsumowując

Mamy nadzieje, że wprowadzone zmiany przyczynią się do jeszcze łatwiejszego korzystania z naszej strony i zachęcą was do poznawania każdego jej zakątka. Pamiętajcie też, że bez was ta strona by nie istniała, komentujcie więc co się tylko da i zgłaszajcie propozycje, nowości oraz błedy na stronie.

Pozdrawiamy i życzymy wam wszystkiego dobrego w nadchodzacym roku!

Zespół Centrum Big Farm

Nikt nie miał ochoty jeszcze skomentować tego wpisu... może ty to zrobisz? :)
Zaloguj się by móc dodać komentarz