Wróć do: Czytelnia

Mleko

Mleko
Autor:
Oceń ten artykuł!   Ilość ocen: 0

Mleko produkowane jest w oborze na farmie głównej oraz koziarni na farmie smakosza. Do jego produkcji niezbędna jest karma dla krów produkowana z pszenicy w młynie i karma dla kóz produkowana z mniszka w młynie wodnym.

Cena podstawowa sprzedaży wynosi 25Dolary, jednak po ukończeniu badań sojuszowych zwiększających zyski z ich sprzedaży może wzrosnąć do 35Dolary. Można również je kupić za 250Dolary.

Nikt nie miał ochoty jeszcze skomentować tego wpisu... może ty to zrobisz? :)
Zaloguj się by móc dodać komentarz