Wróć do: Czytelnia

Jabłka

Jabłka
Autor:
Oceń ten artykuł!   Ilość ocen: 0

Jabłka produkowane są wsadzie jabłoniowym na farmie głównej. Do rozpoczęcia produkcji jabłek niezbędny jest nawóz produkowany z obornika w silosie.

Jabłka wykorzystywane są do rozpoczęcia produkcji przepisu jabłkowe przekładańce oraz szarlotka w piekarni na farmie smakosza.

Cena podstawowa ich sprzedaży wynosi 44Dolary, jednak po ukończeniu badań sojuszowych zwiększających zyski z ich sprzedaży może wzrosnąć do 56Dolary.  Można również je kupić za 440Dolary.

Nikt nie miał ochoty jeszcze skomentować tego wpisu... może ty to zrobisz? :)
Zaloguj się by móc dodać komentarz