w tym samym


Translations in context of "tym samym" in Polish-English from Reverso Context: w tym samym czasie, w tym samym miejscu, w tym samym okresie, na tym samym poziomie, w tym samym dniu. Translation Spell check Synonyms Conjugation. More. Conjugation Documents Grammar Dictionary Expressio.

Towary objęte procedurą muszą pozostać w tym samym stanie. Goods placed under the arrangements must remain in the same state. Zwierząt różnych gatunków nie wolno umieszczać w tym samym kontenerze.

W tym samym czasie Chiny szły zupełnie inną drogą. ~~~ Z ogormnym wysiłkiem podtrzymywały tą ogromną cywilizację. China, over the same time period, went in exactly the opposite direction, very painfully holding this huge civilization, civilization-state, together .

Wyrażenie „tym samym" w słownikach zewnętrznych. Poniżej znajdują się linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono materiały związane z wyrażeniem tym samym: » Szukaj wyrażenia tym samym w Google. » Definicja określenia tym samym. » Rozwiązania do krzyżówki dla definicji tym samym.

Ale nie w tym samym czasie, względem tego samego obiektu tej samej osoby. Aber Sie können nicht zur gleichen Zeit auf beides zugehen, derselben Person schaden und Gutes tun. Przykłady użycia. Przykłady użycia - "w tym samym czasie" po niemiecku. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la ...

Kliknij, aby zobaczyć „tym samym" w Zasadach Pisowni. Porady językowe. Kliknij, aby zobaczyć „tym samym ...

Trzy kolizje w tym samym miejscu. "W zdarzeniach brało udział 10 pojazdów" TVN Warszawa | Ulice. 6 stycznia 2021, 10:52. ... W tym miejscu doszło do trzech zdarzeń z udziałem 10 pojazdów: o ...

Montaż kratki wentylacyjnej nad okapem w tym samym kanale kominowym. Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! Po sprawdzeniu otrzymasz punkty! Piotr1. 12 Gru 2020 21:22 1620 14. Odpowiedz | Nowy temat #1 12 Gru 2020 21:22. Piotr1. Piotr1. Poziom 14

Jeśli to już kolejne zdarzenie w tym samym miejscu, to czas wielki, żeby zacząć myśleć o wybudowaniu obwodnicy tego miejsca. 😆 jerzy 25 grudnia 2020 o 10:26 Czy może mi wyjaśnić jakiś Franio, na czym polega ten fenomen dachowania w zdecydowanej większości zdarzeń drogowych.

Czy te gwiazdy są w tym samym wieku? pinkfairy 1 miesiąc temu. 82. 5695 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. 35. Skomentuj. 82. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas. ...

Wolne powinno być w tym samym miesiącu co święto W większości firm obowiązuje miesięczny okres rozliczeniowy, co sprawia, że dzień wolny za 26 grudnia należy oddać w grudniu 2020 roku.

W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „ogół ludzi w zbliżonym wieku, żyjących w tym samym okresie" znajduje się 227 opisów do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „ ogół ludzi w zbliżonym wieku, żyjących w tym samym okresie " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy .

Dzieci gwiazd często idą w ślady swoich rodziców: stają się aktorami, modelami czy muzykami. I nie jest to jakoś specjalnie zaskakujące, często dziedziczą oni nie tylko wygląd po rodzicach, ale również i talent. Bywa że mają nawet bardziej udane kariery od swoich rodziców. 1. Goldie Hawn i jej córka Kate Hudson w wieku 39 lat...

W tym samym czasie Chiny szły zupełnie inną drogą. ~~~ Z ogormnym wysiłkiem podtrzymywały tą ogromną cywilizację. China, over the same time period, went in exactly the opposite direction, very painfully holding this huge civilization, civilization-state, together .

Witamy w wirtualnym świecie, w którym możesz dowiedzieć się więcej o Jezusie i Jego miłości do ciebie i bawić się w tym samym czasie! Tutaj w Klubie Odkrywcy możesz przechodzić przez przygody biblijne, oglądać filmy i grać w ekscytujące gry! Spotkasz Przewodników Szlaku, którzy są przeszkoleni, sprawdzeni dorośli, którzy ...

W tym samym czasie, kiedy budzi świat stwierdzenie prezydenta elekta Joe Bidena o tym, że organy państwa mają służyć obywatelom i Konstytucji, a nie jemu, lub jakiemuś innemu urzędnikowi, że „Sprawiedliwość służy ludziom, a nie chroni władzę", Polska Policja usuwa z przysięgi oficerskiej odwołanie do konstytucji.

Sprawdź tłumaczenia 'w tym samym czasie' na język Czeski. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'w tym samym czasie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.

Wybuch nastąpił w polskim sklepie w centrum handlowym w Beverwijk pod Amsterdamem, tym samym, w którym doszło do eksplozji 8 grudnia. Do wybuchu doszło około godz. 4.30 w nocy - informuje ...

Jeżeli w tym samym czasie prezes Trybunału i wszyscy prezesi izb są nieobecni lub nie mogą uczestniczyć w obradach lub ich stanowiska pozostają w tym samym czasie nieobsadzone, obowiązki prezesa wykonuje jeden z pozostałych sędziów, zgodnie z porządkiem pierwszeństwa ustanowionym w art. […] 6 niniejszego regulaminu.

Forza Horizon 4 wyłącza się za każdym razem w tym samym momencie Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock. Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

W tym mieście w listopadzie 2020 r. zmarło 339 osób, czyli o 205 więcej niż w tym samym miesiącu 2019 r., gdy zanotowano 134 zmarłych. W przypadku Grudziądza liczba zgonów w porównaniu listopada 2019 z listopadem 2020 wzrosła o 153 procent.

Rzecznik Komisji Europejskiej Eric Mamer oznajmił w środę, że KE będzie wspierać działania zmierzające do rozpoczęcie szczepień przeciwko Covid-19 w tym samym czasie. Powtórzył tym ...

wynagrodzenie za 4 godziny przepracowane w dniu 1 września, obliczone według stawki wynagrodzenia pracownika obowiązującej w tym miesiącu, zasiłek chorobowy za okres od 1 września do 7 września (wcześniej pracownik chorował 33 dni w ciągu roku, za które otrzymał wynagrodzenie chorobowe).

"Są ogólne zapisy dotyczące tego, że producenci będę dostarczać szczepionki w sposób proporcjonalny, w tym samym czasie do wszystkich krajów" - powiedział Dworczyk. Odniósł się także do pojawiających się opinii, że w Warszawie szczepienie samego personelu medycznego i pracowników służby zdrowia zajęłoby wiele miesięcy.

W tym samym Ladakh Chińczycy niedawno próbowali siłowo i za pomocą nielegalnych zabudowań przesunąć dawno ustalone granice, co im się na szczęście nie udało, dzięki interwencji Indii. Z kolei zadłużony po szyję Pakistan ostatnio przekazał Chinom część swojego terytorium, za co zapłacą obywatele którzy będą przymierać ...

W odpowiedzi uzyskał informacje, według których w listopadzie nastąpił drastyczny wzrost zgonów. W 2019 r. w tym miesiącu w Krakowie zmarło 741 osób, a w tym samym okresie tego roku 1510 ...

Trzy razy kupił los w tym samym miejscu (a jakże!) i za każdym razem wygrał. Owszem, były wygrane symboliczne - 12 tys. rubli (około 720 zł) i 3 tys. rubli (180 zł) - ale była i tak godna zapamiętania.

Rejsy donikąd zyskują popularność, choć nie są wolne od ryzyka zakażeń koronawirusem Około 30 tys. mieszkańców Singapuru odbyło w ciągu ostatniego miesiąca wycieczkowe rejsy donikąd.

W tym samym miescie, pod tym samym niebem... / In the same city, under the same sky... (work in progress 2011/2013) "In the same city, under the same sky…" It is a multi-part video project - first part was realized in Stockholm, the second in Białystok and more parts are planned in other countries.

NIE - od lat jest rozwijana (badania nad nowotworami, inne zakażenia w tym Ebola, SARS-1). To co jest nowe, to masowe szczepienia na bazie tej technologii. — Wojciech Szczeklik (@wszczeklik) December 18, 2020. Dwie sąsiadujące ze sobą wypowiedzi dr. @grzesiowski_p w tym samym tekście. Zaiste, podziwiam spójność wywodu.

). Synonimy słowa tym samym: dlatego, równorzędnie, jednakowo, jednocześnie, Wyrazy bliskoznaczne: w tym czasie, razem, jednocześnie, podczas gdy, … . jw2019 jw2019. Maybe our predator's to abduct multiple boys simultaneously. Zobacz słowa utworu Na tym samym wózku ft. Subskrybuj newsletter i otrzymaj - 10% na pierwsze Czy mogę zorganizować więcej niż jeden Automatyczny Webinar w tym samym czasie? Możesz zorganizować tylko jedno wydarzenie na raz, bez względu na to Rozwiązanie zadania z matematyki: Firma zatrudniła w tym samym czasie małżeństwo na następujących warunkach: mąż otrzymał za pierwszy przepracowany Art. Tym razem ferie będą w tym samym czasie dla wszystkich uczniów z całej 23 Gru 2020 W miniony wtorek w Kościanie miały miejsce dwie kolizje w tym samym czasie. Tłumaczenie idiomu 'w tym samym czasie' na język angielski w słowniku idiomów Ingless. Lilli urodziła w grudniu, a Hanna przywitała córeczkę na świecie w styczniu. Wszystkie hamulce zawiodły w tym Może on chce porwać kilku chłopców w tym samym czasie. Zajmuję się psami i uczę ich właścicieli jak się zPoi anche Le profezie di Isaia: luce per tutta l'umanità, volume I e volume II, sono stati pubblicati contemporaneamente all'edizione inglese. W tym samym czasie liczba prywatnych placówek oświatowych znacznie wzrosła. W obu przypadkach na szczęście nikt nie ucierpiał. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'w tym samym czasie'. Niezapomniany Sylwester? Dla tych trzech sióstr z pewnością definicja takiego AK-47 - Na tym samym wózku ft. 68. Spółki najpoważniej podchodzące do kwestii ESG zaczęły się interesować tymi 25 Sie 2015 W ostatni dzień turnieju – 23 sierpnia – Counter-Strike: Global Offensive w tym samym czasie uruchomiło aż 825 869 osób! To zdecydowanie 15 Mar 2015 Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia gwiazd, które są w tym samym wieku, choć ich wygląd może je różnić nawet o kilkanaście lat! Wiedzieliście A tym samym kimś o możliwościach o niebo większych niż 99 proc. Dziesięć lat później Michał Iwanowski narysował na mapie linię 22 Kwi 2020 Dowiedz się więcej na temat konsolidacji kredytów w jednym banku. Jakie są wyrazy bliskoznaczne do wyrażenia w tym samym czasie? Jakie inne Synonimy, wyrazy bliskoznaczne i inne określenia wyrażenia tym samym. expand_more At the same time, the number of private institutions of learning W tym samym czasie liczba prywatnych placówek oświatowych znacznie wzrosła. Max (PMP) wraz z tylko lekcje z danego podziału na grupy mogą się dopełniać (występować w tym samym czasie). pl. W tym artykule wyjaśniono, jak to zrobić. Zobacz synonimy dla słowa tym samym. antonimy: hiperonimy: hiponimy: holonimy: meronimy: wyrazy pokrewne: związki frazeologiczne: etymologia: uwagi: zobacz też: Co by się stało, gdyby wszyscy ludzie na Ziemi podskoczyli w tym samym momencie? 2 odpowiedzi. [Zakaz pełnienia funkcji w tym samym wydziale przez osoby spokrewnione]. Osoby pozostające ze sobą w stosunku pokrewieństwa w linii prostej lub Mieszkasz w okolicy Nysy? Dowieziemy Twoje zamówienie w tym samym dniu między 18:00, a 20:00 ( Preferujesz inne godziny? Zadzwoń do nas. - Różne głupie rzeczy słyszałem od naszej władzy, ale takiego idiotyzmu to Szczekajmy w tym samym kierunku, Warszawa. Max (PMP) - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Zapraszamy do lektury naszego najnowszego poradnika finansowego!8 Sty 2020 Siostry urodziły w tym samym czasie / Getty Images / kipgodi. Dzięki współtworzeniu można otworzyć skoroszyt programu Excel i współpracować nad nim z innymi osobami. 22 Lis 2020 Ujednolicenie terminu ferii wywołał ostre reakcje w Beskidach. 2 Gru 2012 Jeżeli obecny ROR nie spełnia wszystkich oczekiwań, a bank wprowadził do oferty nowe konto o korzystniejszych warunkach, warto pomyśleć jechać na tym samym wózku. innych blogerów. 6. Gramatyka. Hejka! Jestem Jagoda. Identyczne bliźniaczki zaszły w tym samym czasie. frazem nieodmienny. W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 38 wyrazów bliskoznacznych It is about understanding that by investing at the same moment in time in the next couple of years you will have added value. Tomek Tomczyk, Bloger, 2012, s. Kobiety przekonują, że nie Kup Skórzany pasek Denton ze sprzączką w tym samym kolorze, kolor: Brązowy z kolekcji Tommy Hilfiger. expand_more At the same time, the number of private institutions of learning has Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa w tym samym czasie w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, Synonimy dla słowa w tym samym czasie to: jednocześnie, naraz, równocześnie, równolegle, symultanicznie, w tym samym czasie, za jednym zamachem, Najlepszy translator, tłumacz oraz słowniki: angielski, niemiecki, rosyjski w jednym serwisie Wydawnictwa Naukowego PWN. 26 Wrz 2011 Witam, wczoraj zapisałem się na kursy jednak wydaje mi się, że z moim nowym planem jest coś nie tak Będę wdzięczny jak ktoś rzuci na to 3 Gru 2020 W poprzednich latach terminy ferii zimowych były rozłożone na 4 tury. 9 mar 2019 21 lis 2020 12 kwi 2019 . Program nie połączy nam jednocześnie lekcji angielskiego dla Film DVD 13 rozmów o tym samym (Heart) (DVD) ⏩ - już od 99,99 zł recenzje i opinie, porównanie cen w 2 sklepach ⏩ Zobacz najlepsze Dramaty w kategorii Wybrane kompozycje i flower boxy dostarczamy tego samego dnia na terenie Warszawy na specjalne życzenie klienta. Realizujemy zamówienia specjalne z 12 Mar 2020 Reprezentują różne branże i mają różne pomysły. Ryszard Zawadzki, studiował(a) kierunek Teologia w 3 Gru 2019 Zaczęło się od zobaczonego na murze w Cardiff napisu "Go home polish". Wyrażenie tym samym posiada 38 synonimów w słowniku synonimów. 473 likes · 2 talking about this. formy: 16 Kwi 2019 W tym samym czasie, w którym płonęła katedra Notre Dame, pożar wybuchł w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie

Dajtek, wjechał na nie zamknięty szlabanami przejazd kolejowy. W tym samym momencie w tył autobusu z impetem uderzyła lokomotywa rozpędzonego pociągumałżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.do hołownych obradkiw i pisnéj wsiude tymże samym sposobom wesilesia widprawlaje. I toj sposób opysałjem w nynijszуj knyżoczci dodajuczy jednako hdenekodyjmałżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.doliczyc ponad 100 tys. Polaków pomordowanych w latach 1942–1945 przez nacjonalistów ukrainskich (w tym na samym Wolyniu ok. 60 tys. osób [...] Liczba Zydówmałżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.doliczyć ponad 100 tys. Polaków pomordowanych w latach 1942-1945 przez nacjonalistów ukraińskich (w tym na samym Wołyniu ok. 60 tys. osób) Materski and Szarotamałżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.doliczyc ponad 100 tys. Polaków pomordowanych w latach 1942–1945 przez nacjonalistów ukrainskich (w tym na samym Wolyniu ok. 60 tys. osób [...] Liczba Zydówtylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym. IV – Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary w BogaFunkcje obozowe przeznaczone dla więźniów powierzano tylko Żydom, którzy tym samym nadzorowali Polaków i Cyganów. Nadzorcy z wyjątkowym okrucieństwem znęcaliMarch 1977. Founder of ZIP Skład (Ziomki I Przyjaciele) and WWO (W Witrynach Odbicia, W Wyjątkowych Okolicznościach), together with DJ Deszczu Strugi, andmałżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, a tym samym wynika z niego zasada nakazująca jako małżeństwo traktować w Polsce jedynie związek heteroseksualny.Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - December, 2013 ISBN 9788360736418 Brief description of the publication by the Museum: " Katalog wystawy o tym samym tytule1905. Bromberg: Dittmann. 1905. p. 36. mc (30 May 2016). "Znany budynek w samym centrum przestanie być pusty. Dwa sklepy". Wyborcza.pl. Wyborcza Bydgoszcz

About w tym samym

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly